خبرنگاران کتاب

خبرنگاران کتاب

چهارشنبه, 20 ارديبهشت 1396 ساعت 13:59

رویدادهایی که امروز خبری می شود

برنامه های انتخاباتی در سراسر کشور، اجلاس اجرای راهبرد دیپلماسی وحدت در جهان اسلام، آغاز مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی آسیا با حضور ورزشکاران ایرانی در دهلی نو، معرفی رییس جمهوری جدید کره جنوبی و ادامه رزمایش نظامی شیر آماده در کشور اردن با حضور 21کشور از جمله امریکا از مهم ترین رویدادهای امروز (چهارشنبه) ایران و جهان است که از سوی خبرنگاران و عکاسان ایرنا پوشش خبری داده می شود.
چهارشنبه, 20 ارديبهشت 1396 ساعت 13:59

بررسی هویت ایرانی تا مردم نامه

«هویت ایرانی و نفوذ انیرانی»، «از حدیث نبوی تا خلیج فارسی»، «نکوداشت سیمین دانشور»، «مخاطب شناسی در تالیف کتاب کودک و نوجوان» و «مردم نامه» از مهمترین نشست هایی بود که هفته گذشته در کشور برگزار شد.
تهران با جمعیتی بالغ بر هشت میلیون نفر با مشکلات زیادی روبرو بوده که وجود برج های سر به فلک کشیده هویت این شهر را به طور جدی مورد تهدید قرار داده است.

رییس کتابخانه مجلس شورای اسلامی گفت: سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی ظرفیت تولیدکننده فرهنگی درون جامعه را با بایسته‌های خارج پیوند می‌دهد.

رئیس مرکز تحقیقات اسلامی مجلس شورای اسلامی گفت: مرکز تحقیقات اسلامی مجلس در کنار بررسی فقهی و حقوقی لوایح و طرح های مجلس و شکل بخشیدن به  فقه ناظر به تقنین، به مطالعات بنیادین دیگری از جمله نظام جامع نویسی قوانین دست زده است.

مراسم رونمایی از کتب منتشر‌شده مرکز تحقیقات اسلامی مجلس شورای اسلامی در روز سه‌شنبه، 19 اردیبهشت 1396 در ساعت 10:40 در غرفه کتابخانه مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

این نشست در روز پنج‌شنبه، 21 اردیبهشت 1396،  ساعت 11 تا 12:30 برگزار می‌گردد.

طی مراسمی از 4 اثر جدید‌الانتشار مرکز تحقیقات اسلامی مجلس شورای اسلامی در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران رونمایی می‌شود.

نشست علمی‌تخصصی کتابخانه مجلس شورای اسلامی در سی‌امین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، نقش کتابخانه‌ها در جذب مطالعه‌کنندگان با محوریت مطالعه موردی کتابخانه مجلس مورد بررسی قرار گرفت.

یکشنبه, 17 ارديبهشت 1396 ساعت 16:20

همبستگی و گسستگی کتاب با مطبوعات

از سلسله نشست‌های علمی‌تخصصی کتابخانه مجلس شورای اسلامی در سی‌امین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، «همبستگی و گسستگی کتاب با مطبوعات» است که در تاریخ 18 اردیبهشت 1396 برگزار می‌گردد.

صفحه9 از1888

آخرین اخبار

اخبار انتشارات دیجیتال

پربازدیدترین اخبار